شرکت خصوصی سبلان‌ سوله‌ کاران در سال 1387 در تهران تأسیس شد. در سال 1388 فعالیت خود را در شهرک صنعتی صفا دشت آغاز نمود و تا به امروز توانسته برترین گواهینامه‌های کاری را دریافت نماید.
این مجموعه مفتخر است با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره‌گیری از تجربه‌ای كهن در زمینه فعالیت‌های مهندسی، بالغ بر ده‌ها هزار‌تن سازه‌های فلزی را در قالب پروژه‌های عظیم صنعتی، سازه‌های خاص ساختمانی و سوله، راهبری نماید.
اجرای دقیق، سریع و مقرون به صرفه پروژه‌های فلزی و جلوگیری از اتلاف زمان و نیروی انسانی هدفی است مشترک میان ما و کارفرمایان، مشاوران و سایر پیمانکاران.

 

 

اهداف شرکت

مدیریت شرکت سبلان‌ سوله‌ کاران با تاكيد بر نگرش جلب رضايت کارفرمایان، بهينه سازي مستمر در فرآيندهاي تولید   و ارائه خدمات، ارتقاء‌ كيفيت از لحاظ مراحل تولید و اجرای پروژه و سيستم هاي حاكم بر شركت، حفظ محيط زيست و صيانت از انسان ها و همكاري و شرکت كاركنان، در خصوص موارد مندرج را سرلوحه وظايف خويش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی و سایر الزامات، اعتقاد دارد كه كاركنان سازمان كه به عنوان با ارزشترين سرمايه اين شركت محسوب مي شوند وظيفه خود خواهند دانست كه با درك كامل انتظارات کارفرمایان و ساير طرف هاي ذينفع در جهت رسيدن به اهداف سازمانی تلاش نمايند
مدیریت شرکت براي رسیدن به موارد فوق به استفاده از سيستم هاي نوين مديريتي تاكيد مي نمايد. در راستاي نيل به اين خواسته ها، آخرین ویرایش استانداردهاي ISO 9001 و ISO 14001 و OHSAS 18001 را به عنوان مدل اجرايي انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش مي نمايد.